پایگاه اطلاع رسانی مسابقات قرآن کریم
استان فارس
امروز چهارشنبه سیزدهم فروردین 1399 خورشیدی
پرتال مسابقات قرآن کریم
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور، گفت: زندگی به سبک اسلامی برگرفته از قرآن کریم است.
پنج شنبه 1 اسفند 1392    
بازدید: 1096
به گزارش ستاد خبري سي و ششمين دوره مسابقات سراسري قرآن كريم، حجت الاسلام و المسلمین علی محمدی عصر پنج شنبه در مراسم افتتاح سی و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم افزود: باید به گونه ای برنامه ریزی کنیم که زندگی قرآنی داشته باشیم.

وی ادامه داد: منشا و اساس زندگی اسلامی، قرآن کریم است البته باید شرایطی برای رسیدن به این مهم داشته باشیم.

نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف کشور با بیان اینکه قرآن کریم حیات واقعی را به ما هدیه می کند تاکید کرد:عمل به قرآن کریم، عمل صالح است و هرکسی عمل صالح و ایمان به خداوند داشته باشد زندگی پاکیزه برای او قرار می دهد.

حجت الاسلام محمدی ادامه داد: پس از 14قرن به برکت قرآن، امام(ره)، خون شهدا و لطف مقام معظم رهبری ملت ایران این راه طیبه را در زندگی خود پیدا کردند.

وی ادامه داد: قرآن به زندگی واقعی آورده شده که این حیات طیبه است.

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور با بیان اینکه شعار "مرگ بر آمریکا" همان دوری جستن از شیطان است، گفت: ملت ما پس از 26 سال شعار "مرگ بر آمریکا" را فراموش نکرده اند زیرا فراموش کردن این شعار به معنی غفلت از شیطان است.

وی یادآور شد: "مرگ بر آمریکا" به این دلیل است که فراموش نکنیم سلطه گران برای اینکه منافع از دست داده خود در این کشور را باز پس گیرند از هیچ کار و نقشه ای کوتاهی نمی کنند.

حجت الاسلام محمدی افزود: دشمنان برای رسیدن به از دست داده های خود که به برکت انقلاب اسلامی بوده به قیمت نابودی جوانان این مملکت برنامه ریزی می کنند به همین دلیل است که ما به قرآن کریم و خداوند پناه می بریم.

وی تصریح کرد: باید آموزه های قرآن کریم را سرلوحه کار خود قرار دهیم.