پایگاه اطلاع رسانی مسابقات قرآن کریم
استان فارس
امروز چهارشنبه سیزدهم فروردین 1399 خورشیدی
پرتال مسابقات قرآن کریم
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان فارس گفت: صدها هزار نفر در استان فارس از برنامه های سی وششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم بهره مند می شوند. به گزارش خبرنگا
پنج شنبه 1 اسفند 1392    
بازدید: 1055
به گزارش ستاد خبري سي و ششمين دوره مسابقات سراسري قرآن كريم، حجت الاسلام اسماعیل حسینی مقدم بعد از ظهر پنج شنبه در مراسم افتتاح سی و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم، گفت: با توجه به برگزاری 150محفل قرآنی در استان فارس پیش بینی ما حضور بیش از صدها هزار نفر در برنامه های قرآنی استان فارس است.

وی تصریح کرد: تعامل سازنده با مدیریت قرآنی و کارشناسان اوقاف و همچنین ایجاد اتحاد و همدلی در استان فارس یکی از دستاوردهای مهم برگزاری این دوره از مسابقات در استان فارس است.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان فارس تصریح کرد: اعزام مفسرین قرآنی به نقاط مختلف استان فارس و همچنین برگزاری نمایشگاه قرآن کریم از مهمترین برنامه های انجام شده در حاشیه این مسابقات است.

حجت الاسلام حسینی مقدم ادامه داد: برگزاری همایش اعجاز علمی قرآن کریم نیز در حاشیه این دوره از مسابقات انجام می شود.

وی با اشاره به اینکه برای اولین بار در کشور مسابقات بانوان و آقایان به طور هم زمان برگزار می شود یادآور شد: در دوره های گذشته مسابقات سراسری قرآن کریم برنامه های بانوان و آقایان در تاریخ های جداگانه برگزار می شد اما در این دوره به طور هم زمان در دو سالن این مسابقات برگزار می شود.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان فارس تاکید کرد: بیش از 35 کمیته برای برگزاری این مسابقات تشکیل شده و با برنامه ریزی های انجام شده هیچگونه مشکلی در اجرای این برنامه ها پیش نخواهد آمد.